Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Güvenlik İş Sendikası Bursa İl Temsilciliği, üyelerini İftar’da buluşturdu

Güvenlik İş Sendikası Bursa İl Temsilciliği, üyelerini İftar’da buluşturdu

Güvenlik İş Sendikası Bursa İl Temsilciliği, 400’ü aşkın Özel Güvenlik Görevlisi üyeleri ile ailelerine Bursa Yalova yolunda bulunan Köfteci Yusuf’ta İftar verdi.

 

İftar’a, Özel Güvenlik Görevlileri ve aileleri dışında, Güvenlik İş Sendikası Genel Sekreteri Ahmet Durcuk, Güvenlik İş Sendikası Genel Teşkilat Sekreteri Caner Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Carlı, Denetim Kurulu Başkanı Serkan Tenk, Disiplin Kurulu Başkanı Ramazan Palak, Güvenlik İş Sendikası Bursa İl Temsilcisi Erhan Cengiz ile Güvenlik İş Sendikası Bursa İl Temsilcisi yardımcısı Rüştü Dereci katıldı.

 

Güvenlik İş Sendikası Bursa İl Temsilciliği, üyelerini İftar’da buluşturdu01

İftarın ardından konuşan ve tüm üyeleri ve ailelerinin Ramazan ayını kutlayan Güvenlik İş Sendikası Genel Teşkilat Sekreteri Caner Yılmaz, hedeflerinin, tüm özel güvenlik görevlilerini Güvenlik İş Sendikası çatısı altında toplamak olduğunu kaydetti.

 

81 İL DE İFTAR YAPACAKLAR

81 il de teşkilatları olduğunu ve 81 il de İftarlar düzenleyeceklerini ifade eden Güvenlik İş Sendikası Genel Teşkilat Sekreteri Caner Yılmaz, “Güvenlik İş Sendikası olarak her geçen gün büyüyoruz. 2011 yılında kurulan sendikamızın 35 bine yakın üyesi var. Hedefimiz büyük. Hedefimiz; tüm özel güvenlik görevlilerini çatımız altında toplamak. Bunu da başaracak güçteyiz. Ülkemizin 81 ilinde de teşkilatımız var. 81 ilimizde de İftarlar düzenleyip Güvenlik İş Sendikası ailesi olarak bir arada olacağız” şeklinde konuştu.

Güvenlik İş Sendikası Bursa İl Temsilciliği, üyelerini İftar’da buluşturdu02

CANER YILMAZ: ÜYELİRİMİZİ MUTLU ETMİK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Tüm üyelerin hepsinin Özel Güvenlik Görevlisi olduğunun altını çizen Güvenlik İş Sendikası Genel Teşkilat Sekreteri Caner Yılmaz, “Şunu özellikle ifade etmek istiyorum. Genel başkanımızdan tüm üyelerimize kadar hepimiz özel güvenlik görevlisiyiz. Bu yüzden hepimiz birbirimizin sorun ve sıkıntılarını iyi anlıyor ve biliyoruz. Tüm çalışmalarımız, üyelerimizi mutlu edebilmek için. Hepimiz biriz. Birimizin sıkıntısı, hepimizin sıkıntısı. Düzgün ve doğru çalıştıktan sonra tüm arkadaşlarımızın sonuna kadar arkasındayız” dedi.

Güvenlik İş Sendikası Bursa İl Temsilciliği, üyelerini İftar’da buluşturdu03

BURSA İL TEMSİLCİSİ ERHAN CENGİZ’DEN ÜYELERE TEŞEKKÜR

Güvenlik İş Sendikası Bursa İl Temsilcisi Erhan Cengiz ise, İftar’a katılar Özel güvenlik görevlileri ve ailelerine teşekkür etti.

Erhan Cengiz, “Bu gece Bursa’da bir ilk yaşandı. Özel güvenlik görevlileri Bursa’da ilk kez bir İftar da buluştu. İftar’a yoğun katılım olması bizleri ziyadesiyle mutlu etti. İftar’a katılan tüm üyelerimiz ve ailelerine çok teşekkür ediyorum. Güvenlik İş Sendikası Bursa İl Temsilciliği olarak İftarları her yıl düzenleme kararı aldık” diye konuştu.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ