Özel Güvenlik Sitesi

MHP Grup Başkanvekilinden Güvenlik İş Sendikasına Ziyaret

MHP Grup Başkanvekilinden Güvenlik İş Sendikasına Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent BÜLBÜL, Güvenlik İş Sendikası Genel Merkezine ziyarette bulundu.

 

ÖZEL GÜVENLİK SENDİKA HABER – Güvenlik İş Sendikasından yapılan açıklamada sendikalarına yapılan ziyarette Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı Genel Başkan Yardımcıları Ahmet DURCUK, Fevzi KARATAŞ ve Galip Bektaş GÜVENÇ ile Genel Başkan Başdanışmanı Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Türker TOPALHAN hazır bulunduğu bildirildi.

Açıklamanın devamında ise; “Özel güvenlik görevlilerine yönelik yapılan her projeye olumlu yaklaşım içerisinde olan ve destekleyen Sayın Muhammed Levent BÜLBÜL’e, Meclise verilen meslektaşlarımızın özlük hakları ile ilgili kanun teklifimiz hakkında tekrar bilgilendirme yapılarak kendisinin ve Partisinin desteklerinin beklendiği ifade edildi.

Ayrıca özel güvenlik görevlilerinin çalışma koşulları ve Sendikamızın faaliyetleri konusunda geniş istişarede bulunuldu. Sayın BÜLBÜL, sendikamızı çalışmalarından dolayı kutlayarak başarılarının devamını diledi. Kendisinin de Hukukçu olması ve özel güvenlik görevlilerini iyi tanıması, konulara hakimiyeti bizleri meslektaşlarımız adına sevindirdi..

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili – Sakarya Milletvekili Muhammed Levent BÜLBÜL’e, Sendikamız Güvenlik-İş’e gerçekleştirdiği nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.” denildi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ