Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

ÖZTÜM Güçlü Güvenlik Ve Savunma Sendikası’ndan HGC’ye ziyaret

ÖZTÜM Güçlü Güvenlik Ve Savunma Sendikası’ndan HGC’ye ziyaret

ÖZTÜM Güçlü Güvenlik Ve Savunma Sendikası Genel Başkanı Soner Güney, Vatanına, Milletine, Devletine ve Bayrağına sadık bir işçi topluluğu, kavgadan uzak uzlaşmacı bir kimlikle mücadeleyi ilke edinmiş bir ekip ruhuyla ortaya çıkmış bir işçi sendikası olduklarını söyledi.

ÖZTÜM Güçlü Güvenlik Ve Savunma Sendikası Genel Başkanı Soner Güney, Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

blank

blank

Aslen Kırıkhan’lı olan ve 17 Aralık’ta Ankara’da yapılan genel kurulda genel başkan seçilen Soner Güney, Rabbine inanmış bir ekip ruhuyla milletine inanan devletiyle barışık ilişkiler kurmak isteyen bu inançla yola çıkmış bir ekip olduklarını kaydetti.

Güney, sendika ve amaçları hakkında bazı bilgiler veren Güney: “Özellikle 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra gördük ki, güzel Ülkemizi bölmek isteyen birçok. marjinal grubun varlığına şahit olduk. Milli ve manevi değerlerine sahip her TÜRK vatandaşının bir olma birlik olma diri olma yolunda kenetlenmesine ihtiyaç hasıl olduğu için ortaya çıktık. Güzel ülkemizin, çalışan işçi arkadaşlarımızın bu konuda daha iyi bilgilenmesi ve daha rahat yaşaması için devletiyle, milletiyle iç içe olması gerektiğine inandık ve bu konuda yükü sadece devlet büyüklerimizin omuzlarına yüklemenin yanlış olduğunu,

ÖZTÜM Güçlü Güvenlik Ve Savunma Sendikası’ndan HGC’ye ziyaret01

ÖZTÜM GÜÇLÜ GÜVENLİK VE SAVUNMA SENDİKAMIZ

olarak bizlerinde elimizi taşın altına koymamız gerektiğine inandık ve halis bir niyetle kurulduk. “Millet olmazsa devlet olmaz devlet olmazsa milletin bir hükmü olmaz” mantığıyla düşündüğümüzde öncelikle devletimizin sağlam temeller üzerinde bekasının devam etmesini sağlamak sanırım amacımızın temel gayesini ortaya çıkarmış olacaktır.

Öztüm Başkanı Soner Güney

Devletinin var olması için özel güvenlik sektöründe çalışan özel güvenlik görevlilerinin hak ve hukuklarını korumak onların geleceğe güvenle bakmasını sağlamak , yasasıyla çalışma koşullarıyla daha sağlam temeller üzerine oturtmak için devlet büyükleriyle istişare edip, çözümler bulmak. “Sen sahip olursan bu vatan batmayacaktır. Sen sahip olmazsan vatanın batması kaçınılmazdır” sözünü ilke edinerek kendi iş alanımızda kontrolsüz bir şekilde hızla büyüyen özel güvenlik camiasına sahip çıkmak ve bu sektörde çalışan özel güvenlikçilerin bilinçlenmesini sağlamaktır temel amacımız” dedi. HGC Başkanı Ahmet Yetişen ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sendika çalışmalarında başarılar diledi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ