Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Aı Destekli Güvenlik Kameraları Kişi Tespit Özelliği Sunacak

Aı Destekli Güvenlik Kameraları Kişi Tespit Özelliği Sunacak

AI Destekli Güvenlik Kameraları Kişi Tespit Özelliği Sunacak. Canary Güvenlik Kameraları İnsanları Yakında Tespit Edecek.

 

blank

blank

AI Destekli Güvenlik Kameraları Kişi Tespit Özelliği Sunacak. Canary evde yabancı birileri dolaşırsa haber verecek yeni özellikler sunmaya hazırlanıyor.

Yeni özellik Canary’nın AI destekli yardımcı ekipmanlarından biri. Canary’nın mevcut güvenlik kameraları  bir çok alternatifi gibi evin içinde hareket eden bir şey algıladıklarında bunu size bildiriyor ancak; evin içinde gezen, harekete sebep olan nesnenin evcil hayvan mı yoksa bilinen veya bilinmeyen bir insan mı olduğunu henüz ayırt edemiyordu.

Ancak yeni özellik sayesinde bir saat içinde 20 bildirim almak zorunda kalmadan evde yabancı olup olmadığını ayırt edebileceksiniz. Şirket bugün yaptığı açıklama ile Kişi Algılama özelliğinin tüm Canary ve Canary Flex Kameralarıyla ücretsiz olarak geleceğini duyurdu.

Makine öğrenme sistemi ile eğitilen kameralar size özel uyarılar gönderebilir.

Canary Henüz Kişi Algıla Özelliğinin Ne zaman Kullanılacağını söylemedi. Ancak özelliğin yakında zamanda gelmesi bekleniyor.

Şirket ayrıca, Kişi Tespiti’nin önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek olan yeni “AI destekli zeka” özelliklerinden sadece biri olduğunu ve önümüzdeki birkaç hafta içinde; bu konu ile ilgili daha fazla ayrıntıyı ortaya koyacağını söylüyor.(TechCrunch   Canary)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ