Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Ankara’da başlayan ISAF Exclusive bugün sona erecek

Ankara’da başlayan ISAF Exclusive bugün sona erecek

4. Güvenlik Fuarı ve Konferansı-ISAF Exclusive 2020, dün Ankara Sheraton Otel’de başladı.

ÖZEL GÜVENLİK HABER – Üç gün sürecek olan ve ana başlığı “Akıllı Yönetim, Akıllı Şehirler ve Güvenlik” olarak belirlenen fuar ve konferansta, akıllanan sistemler ve bununla birlikte oluşan güvenlik açıkları ele alınıyor.

blank

blank

Konferansın açılış konuşmasını Marmara Fuarcılık Genel Müdürü Feridun Bayram yaptı. Bayram, konuşmasında şunları söyledi:

“Biz ilk olarak 2017’de başladığımız bu etkinliği düzenlerken temel amacımız ülkemize önce ulusal, sonra uluslararası güvenlik anlamında gerçekten bütün güncel bilgilerin ve teknolojilerin paylaşıldığı bir etkinlik kazandırmaktı. Bir tarafta konferans bir tarafta fuarıyla bugün dördüncüsüne geldik. ISAF Exclusive’i planlarken gerçek bir güvenlik fuarı ve konferansı olsun diye düşündük ve bu manada çalışmalara başladık. Bunu yaparken de dünyadaki bütün benzer etkinlikleri takip ettik.”

Açılış konuşmasının ardından STM, Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş., Siber Güvenlik ve Büyük Veri Direktörü Sedat Salman, “Siber Güvenlik Otomasyonları ve Uyumluluk” sunumunı gerçekleştirdi.

isaf

Etkinlik kapsamında otelde aynı zamanda çok sayıda firmanın standının yer aldığı bir sergi salonu bulunuyor.

Sergide stant açan firmalar yeni anlaşmalara imza atarken yerli ve milli güvenlik ekipmanları, güvenlik alanındaki son teknolojiler ziyaretçiler tarafından inceleniyor.

Türkiye’nin güvenlik sektöründe çalışan uzmanlar, devlet yetkilileri, askeri yetkililer ve akademisyenlerin katılımıyla başlayan etkinlik, sunum ve oturumlarla devam ediyor.

4. Güvenlik Fuarı ve Konferansı-ISAF Exclusive 2020, 14 Mart Cumartesi günü 17:00’de sona erecek.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.