Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Ekstrem güvenlik kameralarının ürün yelpazesini genişletiyor

Ekstrem güvenlik kameralarının ürün yelpazesini genişletiyor

Panasonic, sahil operasyonları için ekstrem güvenlik kameralarının ürün yelpazesini genişletiyor Panasonic denizde, limanlarda, iskelelerde ve köprülerde kullanım için tasarlanan, tuz-hava aşınmasına dayanıklı kasalara sahip iki adet H.265 kamerasını piyasaya sürdü ve ekstrem gözetim kameralarının ürün yelpazesini genişletti.

 

blank

blank

Panasonic denizde, limanlarda, iskelelerde ve köprülerde kullanım için tasarlanan, tuz-hava aşınmasına dayanıklı kasalara sahip iki adet H.265 kamerasını piyasaya sürdü ve ekstrem gözetim kameralarının ürün yelpazesini genişletti.

Aşınmaya dayanıklı kaplama ve vidaları sayesinde erozyona da tuz aşınmasına da dayanıklı olan i-PRO ekstrem kameralar, ISO14993 uyumluluk gereksinimlerini karşılıyor.

Dikey şehir gözetiminde tercih edilen ve sahil operasyonlarında da kullanılabilmesi için geliştirilen yeni PTZ Dome Kamera (WV-X6531NS) ve Bullet Kamera (WV-S1531LNS) tuz-hava aşınmasına karşı dayanıklılığın yanı sıra akıllı algoritmalarla donatıldı. Bu sayede bant genişliğini ve gözetim görüntülerinin işlenmesi için gereken depolama alanını H.264’e kıyasla yüzde 75 daha fazla azaltıyor. Üstelik akıllı analiz sağlayarak, son kullanıcılara zor şartlar altında bile nesneleri uzaktan gözlemleme yeteneği sunuyor.

Ayrıca yerleşik darbeye dayanıklılık, yağmur önleme kaplaması ve nem giderme özellikleri, nemli ortamlarda dış kameraların operasyonel kullanılabilirlik seviyesini önemli ölçüde yükseltiyor ve güvenirliğin artmasına yardımcı oluyor.

Panasonic bu iki yeni modelle, ISO standardını da karşılayan erozyon ve tuz aşındırmasına dayanaklı montaj braketlerini de piyasaya sürdü.

Panasonic Güvenlik Ürün Pazarlama Müdürü Gerard Figols, cihazlar hakkında değerlendirmelerde bulundu: “Bu iki modelin özellikleri ve avantajları standart modellerinkilerle aynı ancak bu modeller aşınmaya karşı dayanıklıkları sayesinde denizde ya da kıyıda, hava nasıl olursa olsun, daha uzun bir süre boyunca yüksek kaliteli kamera görüntüsü sunma olanağı sağlıyor.”
Bu kameralar, sert ve zorlu koşullardaki ortamlar için eksiksiz bir seri sunarak tüm sektör tarafından bilinen Aero PTZ’nin izinden gidiyor.(bizimadana)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ