Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Galaxy A (2017) serisi, suya dayanıklı olacak!

Galaxy A (2017) serisi, suya dayanıklı olacak!

Samsung’un 2017 yılında kullanıcılarla buluşturacağı yeni Galaxy A serisi akıllı telefonları, suya dayanıklı yapıda olacak. Peki, cihazlar hangi sertifikaya sahip olacak?

 

blank

blank

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, Galaxy A serisi akıllı telefonları ile yüksek satış rakamlarına ulaşınca cihazları tasarımsal ve donanımsal olarak yenileyerek Galaxy A (2016) altında tekrar satışa sundu ve orta seviye segmenti metal kasa ile buluşturdu.

 

Cihazları gerek tasarımsal gerekse de donanımsal olarak bu yılda yenileyecek olan Samsung’un, kullanıcıların karşısına bu kez suya dayanıklı bir Galaxy A serisi ile çıkacağı ortaya çıktı.

Suya dayanıklı Galaxy A serisi geliyor!

Güney Koreli üretici, 5 Ocak 2017 tarihinde düzenleyeceği etkinlik ile yeni Galaxy A serisi akıllı telefonlarını tanıtacak.

Etkinlik öncesinde cihazlar ile ilgili sızıntılar ortaya çıkmaya devam ederken 2017 model Galaxy A3 ve Galaxy A5, Samsung Hollanda‘nın resmi web sitesinde yer alan destek sayfasında görüldü.

 

Sevindirici haber ise, Samsung Malezya’nın Mobil ve IT İş Birimi Sorumlu Başkan Yardımcısı Lee Jui Siang’dan geldi.

Yeni Galaxy A serisi hakkında yorum yapan başkan, açıklamasında üst seviye bir tasarıma sahip olan akıllı telefonların IP68 sertifikası ile suya ve toza karşı dayanıklı olduğunu belirtti.

 

galaxy-a-serisi

 

Cihazların teknik özellikleri hakkında henüz resmi kaynaklardan elde edilen bir bilgi bulunmuyor. Ancak, Always On destekli Super AMOLED ekranın kullanılmasına kesin gözüyle bakılıyor.(SDN)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.