Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Google Pay kullanıma sunuldu!

Google Pay kullanıma sunuldu!

Geçtiğimiz ay Google tüm ödeme çözümlerini Google Pay ile tek bir çatı altına toplamak istediğini açıklamıştı. Şimdi ise bu uygulama Play Store'da yayınlandı.
Google Pay kullanıma sunuldu!

blank

blank

Google bu uygulamayla Android Pay ve Google Wallet gibi servisleri tek bir yerde toplamak istiyor. Google yeni uygulamasını dünyanın her yerinde ve birçok ödeme noktasında kabul gören bir sistem haline getirmeyi amaçlıyor. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan uygulama Ana Sayfa ve Kartlar diye iki farklı ana sekmeden oluşuyor. Ana Sayfa bölümünde en son alışverişlerinizi ve yakınınızda bulunan mağazaları görebiliyorsunuz. 

Kartlar bölümünde ise ödeme gerçekleştirmek için sisteme girdiğiniz kredi kartlarınız ve hediye kartlarınız görüntüleniyor. Şirketin bu servisi şu an sadece ABD ve İngiltere’de kullanılabiliyor. Android Pay uygulamasını kullananlar bu servise otomatik olarak geçecekler. Google’ın, yeni uygulamasının ilerleyen dönemlerde Chrome ve Google Asistan’da dahil olmak üzere bütün Google ürünlerini destekleyeceği tahmin ediliyor.

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ