Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

“Güvenliği ‘Siz Yoksanız Biz Varız’ Diyerek Sağlıyoruz”

“Güvenliği ‘Siz Yoksanız Biz Varız’ Diyerek Sağlıyoruz”

Kale Alarm, ‘Siz yoksanız biz varız’ sloganıyla hazırlanan yeni reklam kampanyasına başladığını duyurdu.

 

blank

blank

Kale Alarm, ‘Siz yoksanız biz varız’ sloganıyla hazırlanan yeni reklam kampanyasına başladığını duyurdu. Kale Endüstri Holding Pazarlama Müdürü Billur Burkutoğlu, “Ev kullanıcıları için hazırladığımız filmimizde ‘Aynı anda her yerde olamazsınız, siz yoksanız biz varız’ diyor ve akıllarının evde kalmayacağı mesajını veriyoruz” dedi.

Güvenlik çözümleri sunan Kale Endüstri Holding bünyesindeki Kale Alarm‘ın ‘Siz yoksanız biz varız’ sloganıyla hazırlanan yeni reklam kampanyası başladı. Şirket açıklamasına göre, kampanya kapsamında ev ve işyeri kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik farklı çözümler, ayrı reklam filmleri ile ekrana taşınıyor. Filmlerde; kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilen uzaktan mobil izleme, alarm izleme merkezi, su dedektörü, gaz dedektörü, itfaiye, ilk yardım, panik butonu gibi Kale Alarm çözümleri ile nasıl karşılandığı aktarılıyor. Kale Alarm, kullanıcılara evden ve iş yerinden uzakta olduklarında ‘Siz yoksanız biz varız‘ diyerek, sevdiklerini ve işlerini korumadaki iddiasını ortaya koyuyor. Uzaktan mobil izleme sayesinde evinde bıraktığı çocuğuyla istediği zaman hasret giderebilen bir annenin veya kendisi iş yeri dışında olsa bile 7/24 iş yerini takip edebilen bir iş yeri sahibinin aklı geride kalmıyor.

“Siz yoksanız biz varız”

Açıklamada görüşleri bulunan Kale Endüstri Holding Pazarlama Müdürü Billur Burkutoğlu, “Evlerimizin güvenliğini düşünürken öncelikle ailemizi korumak duygusuyla hareket ederken; iş yerlerimizin güvenliğini düşünürken mali varlıklarımızı ve kurumsal itibarımızı korumak duygusu öne çıkıyor. Bu kapsamda biz de ikili bir iletişim stratejisi ile ev ve işyeri kullanıcılarına ayrı ayrı dokunmayı hedefledik. Ev kullanıcıları için hazırladığımız filmimizde ‘Aynı anda her yerde olamazsınız, siz yoksanız biz varız’ diyor ve akıllarının evde kalmayacağı mesajını veriyoruz. İşyerleri için hazırladığımız filmimizde ise; kullanıcılarımızın kendi işleri bitse bile bizim çalışmaya devam ettiğimizi, bu nedenle bin bir emekle inşa ettikleri ekmek teknelerini gönül rahatlığı ile bize teslim edebileceklerini aktarmak istiyoruz” dedi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ