Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Güvenlik sistemlerine talep artıyor

Güvenlik sistemlerine talep artıyor

Şahin Güvenlik Sistemleri Sahibi Ethem Ölmez, güvenlik sistemlerine olan talebin gün geçtikçe arttığını söyleyerek, vatandaşları mağduriyet yaşamamaları için profesyonel güvenlik firmalarıyla çalışmaya davet etti.

 

blank

blank

Günümüzde terör, gasp ve hırsızlık gibi tehditlerin artması, banka şubeleri, benzin istasyonları, sarraflar, döviz büroları, şirketler, ofisler, depolar ve özel mülkler gibi yerlerde güvenlik sistemlerinin artırılmasını zorunlu hale getirdi. Şahin Güvenlik Sistemleri Sahibi Ethem Ölmez, güvenlik sistemlerine olan talebin gün geçtikçe arttığını söyledi. 1989 yılından bu yana sektörde faaliyet gösterdiklerini ifade eden Ölmez, “Faaliyetlerimize telekomünikasyon sistemleri ile başladık. 15 yıldır da güvenlik sistemleri üzerine hizmet veriyoruz. Konya’da güvenlik sistemleri son yıllarda oldukça gelişti. Eskiden güvenlik sistemleri çok fazla ön planda değildi. İnsanlar artık evlerine ya da işyerlerine tedbir ve caydırma amaçlı güvenlik sistemi istiyor. Bugün işyerleri, fabrika binaları, villalar, halka açık alanlar, çiftlikler hep üst düzey kamera ve güvenlik sistemleriyle donatılmış durumda. Vatandaşlarımız güvenliğin yanı sıra kamera sistemi sayesinde işinin kontrolünü de sağlıyor. Güvenlik teknolojisinin gelişmesiyle ve son birkaç yıldır yüksek çözünürlüklü kameraların hizmete girmesiyle güvenlik sistemleri seviyesi arttı” dedi.

İlgi yoğun

Eskiden sadece büyük firmalarda kullanılan güvenlik kameralarının artık bir zorunluluk haline geldiğini hatırlatan Ölmez, “Şimdilerde en küçük esnaftan en büyük fabrikalara kadar her yerde güvenlik kamerası var. Kameralar artık bir zorunluluk haline geldi. İnsanlarımız artık daha bilinçli. Güvenlik kameraları sayesinde hırsızlık, gasp, trafik kazası ve cinayet gibi olaylar artık daha kolay bir şekilde aydınlatılıyor. Ayrıca hırsızlara karşı güvenlik kameraları caydırıcı bir özelliğe de sahip. Bu noktada Konya’da güvenlik kameralarına ilgi oldukça yoğun. Bu sayede vatandaşlar işyerlerini cep telefonları üzerinden anlık takip edebiliyor. Bu noktada müşterilerimize bir de uyarı yapmak istiyorum. Günümüzde güvenlik hizmeti veren ve merdiven altı iş yapan farklı meslek kolları var. Vatandaşımıza ileriki süreçte mağdur olmaması için işin ehli, profesyonel olan güvenlik firmalarıyla iş yapmasını tavsiye ediyoruz. Satış sonrası verilen hizmet de son derece önemli” diye konuştu.(Konya’nınSesi)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.