Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

İletişim Yazılımı Signal, Gelişmiş Güvenlik Özellikleri İle Donatılacak!

İletişim Yazılımı Signal, Gelişmiş Güvenlik Özellikleri İle Donatılacak!

 

blank

blank

 

 

Edward Snowden’in bile güvenlik seviyesini onayladığı “Signal” üstün yetenekleri ile dikkat çekiyor.

 

En yeni “Signal” güncellemesine Edward Snowden’in dahi onayladığı güvenlik sistemleri eklendi. Söz konusu Open Whispers tarafından geliştirilen uygulama, deneysel bir sesli ve görüntülü arama özelliği…

Open Whisper Systems, “yeni nesil sesli ve video çağrısı” olarak adlandırdığı halde, değişiklik günlüğü hakkındaki yeni işlevler hakkındaki ayrıntılara girilmiyor. Bu da yazılımın üst düzey güvenlik seviyesine işarer ediyor.

Bu özellik, Ayarlar ve Gelişmiş segmesinde bulunabiiliyor. Yazılımım etkileşmesi ve düzgün çalışması için hem arayan hem de alıcı gerekli etkinleştirmelerde bulunmak zorunda.

WhatsApp, Facebook ve Skype gibi diğer iletişim uygulamaları devleriyle rekabet etme girişiminde bulunduğu için bu yetenek, The Signal için önemli bir katkı. Gizlilik ve güvenlik konularında artan bir endişeyle yaşadığımız dünyada, The Signal uygulaması da sonuna kadar sertleşiyor.

Video iletişim sisteminin tam sürümünün ne zaman piyasaya sürüleceği belli değil ancak şimdi denemek isterseniz beta sürümünü test edebilirsiniz.(webtekno.com)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.