Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Samsung ile dosyalarınız daha güvenli

Samsung ile dosyalarınız daha güvenli

Samsung Secure Folder Play Store’da kullanıma sundu. Kullanıcılara özel olarak sunulan Secure Folder uygulaması ile birlikte, dosyalarınız daha güvenli hale gelecek!

 

blank

blank

Samsung yeni uygulamalarını yavaş yavaş kullanıma sunuyor. Kendi geliştirdiği uygulamalar sayesinde kullanıcılarına daha iyi bir hizmet vermeyi planlayan Teknoloji devi, Note 7 ile piyasaya sunduğu Secure Folder (Güvenli Dosya) uygulamasını, kullanıma sundu.

Samsung, Secure Folder uygulaması Play Store’da

Dosyalarınızı daha güvenli hale getirecek olan yeni uygulama, sadece uyumlu Samsung cihazınız da çalışacağını belirtelim.

Güvenli Dosya uygulamasından bahsedecek olursak, dosyalarınızı daha güvenli hale getirerek, özel dosyalarınızı herkesin kolayca görmesini engelleyebileceksiniz. Sadece sizin ulaşabileceği gizli dosyalar ile kendinize özel bilgileri ve dosyaları Secure Folder uygulamasında saklayabilirsiniz.

Samsung ile dosyalarınız daha güvenli01

Bu dosyaları ise şifre veya PIN yardımıyla daha güvenilir hale getirerek, meraklı arkadaşlarınızdan bu özel dosyaları gönül rahatlığıyla saklayabileceksiniz.

Daha önceden de Note 7 ile kullanıcılara sunulan Güvenli Dosyalaruygulaması, yaşanan geri toplatma olaylarından sonra Galaxy S7 ve S7 Edge için piyasaya sunulmuştu.

Şimdi ise diğer tüm Samsung cihazlarına sunulan bu uygulama ile dosyalarınızı daha güvenli hale getirmeye hazır mısınız?


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.