Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Teknoloji Mağazasının Açılışında AVM Karıştı

Teknoloji Mağazasının Açılışında AVM Karıştı

Çinli teknoloji firması Xiaomi’nin Türkiye Distribütörü Evofone firmasının Ankara’da gerçekleştireceği, mağaza açılışı aşırı izdiham nedeniyle ertelenmek zorunda kaldı. Mağaza açılışı öncesi verileceği duyurulan hediyeler sebebiyle ortalık karıştı. Polis düzeni sağlamak için AVM’ye gelmek zorunda kaldı.

 Ankara’da bugün açılışı yapılacak olan Mi Store’in, yaşanan yoğun ilgi ve çıkan izdihamdan dolayı açılışı ertelenmek zorunda kaldı. Mağaza açılmadan önce telefon modellerinde %15, aksesuar ve ekosistem ürünlerinde ise %20 ve %30 oranında indirim olacağı açıklanmıştı.

Mağaza açılışında sırada bekleyen ilk 300. kişiye Mi Band 4 akıllı bileklik, ilk 300-500. kişiye Bluetooth kulaklık ve 501-600. kişiye Bluetooth hoparlör hediye edilecekti.

Xiaomi, Evofone bünyesindeki 4’üncü mağazasını Ankara’da açacağını duyurmuştu. Bugün gerçekleştirilmesi beklenen yeni mağaza açılışının, yaşanan yoğun ilgi nedeniyle çıkan izdihamdan dolayı ertelenmesine karar verildi.

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan yetkililer, mağazayı geçici bir süre için kapattı. Yapılan bilgilendirmede; açılışa özel belirlenen kampanyalar 15 gün boyunca olacak şekilde yeniden organize edilecek.

Mağazanın alabileceği kapasitenin çok üstünde insanın akın ettiği yeni mağaza açılışı, Twitter ve İnstagram üzerinden yapılan açıklamayla iptal edildi.

 

avm


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.