Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

YouTube videolarını internetsiz izleyin!

YouTube videolarını internetsiz izleyin!

Mobil kullanıcıların yıllardır beklediği bir özellik olan çevrimdışı YouTube kullanımı, artık YouTube Go ile mümkün. Peki, videoları çevrimdışı izleme imkanı sunan Youtube Go nasıl yüklenir?

 

blank

blank

Son dönemde mobil internet kullanımı, akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle orantılı bir şekilde artış gösteriyor.

Özellikle YouTube, başta müzik olmak üzere her çeşit videoyu bünyesinde barındırmasıyla kullanıcıların 1 numaralı tercihi oluyor.

Lakin, yıllardır YouTube videolarını kaydedip, çevrimdışı izleme imkanımızolmuyordu. Günümüz mobil internet kotalarını göz önüne aldığımızda oldukça sıkıntılı olan bu durum artık YouTube Go ile sona eriyor.

YouTube Go Nedir? Nasıl kullanılır?

YouTube videolarını çevrimdışı izleyin: YouTube Go

Geçtiğimiz yıl Google tarafından Hindistan’da gerçekleştirilen etkinlikte şirketin CEO’su Sundar Pichai, Youtube’da yer alan videoları çevrimdışı izleme imkanı sunan YouTube Go‘nun duyurusunu gerçekleştirmişti.

Kullanıcıların sürekli izlemekte olduğu videoları veri tasarrufusağlamaları için kaydetmelerine olanak tanıyan Youtube Go, böylece indirdiğiniz videoları daha sonra internete bağımlı kalmadan izlemenizisağlıyor.

YouTube videolarını internetsiz izleyin01

 

Youtube’da yer alan herhangi bir videoyu indirmeden önce hangi kalitede kaydetmek istediğinizi size soran ve telefonunuzun hafızasında kaplayacağı alanı size bildiren Youtube Go uygulamasının, SD Kart’a kayıt imkanı da bulunuyor.

Tabi bu fonksiyonların yanında, indirilen videoların Google’ın özel sıkıştırma algoritması aracılığı ile uygun bir boyuta indirgendiğinin altını çizelim.

YouTube Go uygulaması nasıl indirilir ?

Şimdilik sadece Hindistan‘da yaşayan kullanıcıların Play Store’dan ulaşabildiği Youtube Go uygulamasını, APK dosyası aracılığıylatelefonunuza yüklemeniz mümkün.

YouTube Go 0.26.67 beta sürümünün APK dosyasını indirmek için tıklayınız.

Ancak, uygulamayı yükledikten sonra sadece telefonunuza mesaj yoluyla gelecek olan bir kod ile uygulamayı kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bu konuda kullanıcıların büyük bir bölümü, sanal numara hizmetlerini kullanıyorlar.

 

 

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.